Uygulama ile projeyi birleştirmek ve bunları uygun maliyet analizleri ile sunabilmeyi yıllar gerektiren tecrübe ve dostluklar sayesinde gerçekleştirebildik.

Teknolojiyi, trendleri ve güncel malzemeleri iyi takip ediyoruz.

Autocad, Revit, Sketcup, Microstation, Vray, Lumion, 3dsMax, programlarını çok iyi düzeyde kullanabiliyoruz. Yaptığımız her çizimin render görüntülerini alabiliyoruz. Yaptığımız tasarımları direkt olarak imalat projesi olarak çizebiliyoruz. En önemlisi sizinle beraber tasarım yapıyoruz.

Sizleri dinliyoruz. Bir taslak proje hazırlıyoruz. Sonrasında ise sizi ofisimize davet edip sizinle çizmeye başlıyoruz. Mimarlarımız ile bire bir çalışma fırsatınız oluyor. Dolayısıyla o an istediğiniz şekilde, istediğiniz gibi sadece size özel projeler çıkarıyoruz. Siz o an fikrinizi söylüyorsunuz o fikir o anda çiziliyor ve size anında gösteriliyor.

Peki hangi projeleri çizebiliyoruz?

Kısaca söylemek gerekirse her projeyi çizebiliyoruz. Ancak uzmanlık gerektiren alanlarda çözüm ortaklarımızdan yardım alıyoruz.

Ön projelerin tamamını sizinle beraber biz çiziyoruz. Ancak statik, betonarme, elektrik, mekanik gibi uzmanlık gerektiren tüm projeler için bir çözüm ortağımız var. Onlardan yardım alıyoruz. Ancak kontrolü elden bırakmıyoruz.

Mimari, dekorasyon, mobilya, doğrama, kış bahçesi vb tasarıma dayalı tüm projeler ise bizlerin uzmanlık alanlarına girdiği için onları kendi bünyemizde tasarlıyoruz.

Sonuç olarak tam olarak istenen bütçelerde istenilen projeler.