Hakkımızda

Merhaba !

Siz sadece hayal edin... Gerisini bize bırakın...

İçinde hayallerinizin olduğu her şey için...

Yapmak istediğiniz her şey; yaşam felsefenizden, yaşama bakış açınızdan izler taşımaktadır. Bu izleri gerçekleştirmek hazırlanacak gerçekçi, uygulanabilir ve sürdürülebilir bir proje ile olacaktır. Projeden önce sizi dinliyor, düşüncelerinizi anlamaya çalışıyoruz. Sonuç olarak sizin kullanacağınız, sizi yansıtan ve sizin istediğiniz bir çalışma yapıyoruz.

Hayal gücü sonsuz... Peki ya bütçe?

Uygulanabilirliği zor, maliyetleri çok yüksek ve ütopik tasarımlar yapmak demek sizleri hüsrana uğratmak anlamana gelebilir. Çünkü tasarım çok beğenilir ancak, iş uygulamaya geldiğinde çıkan rakamlar beğenilmeyebilir. Onun için önemli olan optimum düzeyde çalışmalar yapabilmek. İşte bu kısımda farkımız ortaya çıkmaktadır. Hem tasarımcı hem uygulamacı olarak hangi uygulamanın ne şekilde ve ne bütçelerle yapılabildiğini bilmek. Bu bilgi sayesinde maliyet analizlerimizi tasarım ile beraber ilerlettiğimiz için optimal bir düzeyde proje çalışması rahatlıkla yapılabilmektedir.

Yılların verdiği tecrübe, emek ve kurulan ortaklıklar...

Yıllardır hep aynı kişiler, firmalar ve ekiplerle çalışıyoruz. Kalitenin sürdürebilirliği ancak bu şekilde sağlanabiliyor. Bizler projelerimizi hazırlarken ekiplerimizin neleri çok iyi yapabildiğini biliyoruz, onlar ise projeyi uygularken bizlerin nelere dikkat ettiğini biliyorlar. Böylelikle en üst düzeyde kaliteli işler yapılabiliyor. Bu birliktelikler sadece projelerimize değil aynı zamanda proje bedellerine de olumlu yönde yansıyor. Yılların verdiği birliktelikler sayesinde size de kazandırıyoruz.

Hatasız kul olmaz... Önemli olan sahip çıkmak.

İmalatlar sırasında hataları minimum düzeye indirebilmek adına kontrol ekibimizden biri mutlaka projenin başında bulunuyor. Unutulan, gözden kaçan detaylar olabiliyor. Ancak bizler işimizin arkasında duruyoruz. Yaptığımız her işin sonunda garanti veriyoruz. Yaptığımız işin de kullandığımız malzemelerin de arkasındayız.

Peki biz nasıl hepsini birden yapabiliyoruz?

Yıllardır Vakıfbank, Enerjisa, Türk Telekom gibi Türkiye’nin en büyük kurumlarının çözüm ortağıyız ve sayısız farklı projeler tamamladık. İhtiyaçlar çeşitlenince bizlerde kendimizi her konuda geliştirmek zorunda kaldık. Kimi projede eğitim alanı yaptık, kimi projede 96 yıllık binayı yenilemek zorunda kaldık. Sonuç olarak hangi iş nasıl yapılır, kiminle, ne ile en iyi yapılır çok iyi öğrendik.

Yeni müşteri kazanmak kolaydır. Mühim olan insanların güvenini sağlamak ve onları elinizde tutmaktır.

Bu felsefe ile hareket ediyoruz. Yaptığımız işin arkasında duruyoruz. Biz paradan önce dost kazanmaya çalışıyoruz.

Tek bir hedefimiz var. Hayalleriniz ve memnuniyetiniz…